Міграція з Delphi

Парсимо код на

DELPHI

Перетворюємо у

  • Python
  • C#
  • C++
  • Java
  • PHP
Як це працює?

Більша частина робіт з міграції виконується комп'ютером. Спробуйте прямо зараз! Чи зможе комп'ютер зробити переклад з Delphi?

Спробувати в роботі    Free у режимі on-line

Як виконується міграція

Процес виконання: крок за кроком

Крок 1. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ОБРИСАМИ ВАШОЇ ЗАДАЧІ

На цьому етапі достатньо заповнити анкету Вашого проекту після зареєстрації. Ознайомлення з анкетою допоможе нам зрозуміти, як саме ми зможемо бути набільш корисними для Вас. Відповіді на запитання анкети допоможуть і Вам зібрати інформацію для себе, для власних оцінок.

Звичайно ж Вас в першу чергу цікавить вартість проекту. Зрозуміло, що не побачивши ваші вихідні коди, неможливо оцінити проект. Стандарти сучасного успішного бізнесу вимагають поваги до інтелектуальної власності і конфіденційності, тож ми не наважимось ознайомлюватись з вашим кодом, не надавши вам гарантії нерозголошення і конфіденційності (див.КРОК 2.). Якщо ж Ви потребуєте хоча би самих грубих оцінок, але прямо зараз, то познайомтесь з прикладами, і зробіть самостійну попередню оцінку, виходячи з прецедентів. Подивились? Зацікавило? Тоді рушайте далі:

Крок 2. ЮРИДИЧНА ПІДГОТОВКА ДО ПЕРЕДАЧІ КОДУ

Прийняття умов стандартизованого договору про конфіденційність і нерозголошення. Якщо на цьому етапі у Вас виникне альтернативна розумна пропозиція - будемо раді її розглянути. Завжди приємно мати справу з замовником з активною позицією, який знає чого хоче. Просимо завантажувати нам Ваш код лише владнавши питання законності нашого доступу і захисту вашої інтелектуальної власності від розголошення/розповсюдження/незаконного використання.

Крок 3. Оцінка вартості робіт

Отримавши вихідний код і Вашу згоду на початок роботи з кодом, ми виконаємо оцінку вартості робіт і зробимо пропозицію з планом виконання проекту і етапами оплати. За необхідності в уточненні деталей ми зв'яжемось з Вами. На цьому етапі ми вивчимо можливість застосування наших шаблонних завдань для здешевлення робіт Вашого проекту (знижки). Як правило, для немасштабних проектів ми пропонуємо переодплату 25% і оплату 75% при прийомі робіт

Запропонована вартість і календарний план вас влаштовують? Переходимо до наступного кроку

Крок 4. Виконання робіт з міграції

Ми починаємо виконання робіт у відповідності з календарним планом після отримання часткової передоплати. На спеціальній сторінці проекту у вашому екаунті Ви зможете отримувати актуальну інформацію про хід робіт.

Крок 5. Тестування результату

Після завершення нами робіт, ми надішлемо Вам запрошення (листом, телефонним дзвінком) провести тестування результату. На відповідній сторінці проекту у вашому екаунті Ви зможете протестувати результат робіт з міграції. Після цього проект переходить до завершального наступного Кроку 6. Якщо ж Ви зможете виявити недоліки, ми їх маємо оперативно усунути на Кроці 5.

Крок 6. Завантаження результату

Після отримання остаточної оплати робіт, на відповідній сторінці проекту у вашому екаунті для Вас буде створено посилання для скачування результату. На цьому роботи будуть завершені.

Типові рішення та знижки

Роботи з міграції обійдуться Вам дешевше, якщо замовлятимете один з типових варіантів роботи, в якому ступінь автоматизації є трохи вищою.
iMigrador

 
 
Міграція проекта з Delphi на C sharp

знижка   10%

  • Хороший вибір для подальшого розвитку проекту. Підходить для міжплатформового рішення
  • Почніть прямо зараз
Міграція проекта з Delphi на Visual C++

знижка   8%

Міграція проекта з Delphi на Java

знижка 5%

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС!

щоб надати нового життя Вашому програмному забезпеченню та попри невблаганний поступ технологій захистити інвестиції в нього
iMigrador

support@imigrador.com.ua

тел: +38 096 2195391